AMD Far Cry 6 Kampanyası

AMD’den İşlemci Alımıyla 269 TL Değerinde Ücretsiz FarCry 6 Kampanyası5 Kasım’da yeni nesil Zen 3 mimarili Ryzen işlemci ailesinin satışına başlamaya hazırlanan AMD, hem mevcut Zen 2 mimarili bazı üst seviye işlemciler hem de gelecek 5000 serisi işlemcilerle beraber 2021’de çıkacak olan ve merakla beklenen Far Cry 6’yı ücretsiz veriyor.

Far Cry 6 Dünya Prömiyer Videosu

Ubisoft’un önemli serilerinden birisi olan Far Cry 6‘ın standart versiyonu hali hazırda Steam Türkiye mağazasında 269 TL’den ön siparişe açılmış durumda.

PC yanında PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One, Xbox Series X, Stadia gibi platformlarda da yayınlanacak olan Far Cry 6, 18 Şubat 2021 tarihinde satılmaya başlanacak.

Oyunda doğaçlamayı seven bir modern zaman gerillasının deneyimlerini yaşayacak olan oyunseverler, Yara adındaki bir tropikal adayı diktatör ve oğlundan kurtarmak için ter dökecek.

Far Cry 6’da Giancarlo Esposito, Anthony Gonzalez gibi Hollywood’un önemli oyuncuları da yerini almış.

AMD Far Cry 6 Kampanyası Nasıl Çalışıyor?

Öncelikle bu kampanya Türkiye’deki bazı satıcılarda da geçerli.

Her satıcı bu kampanyaya dahil değil bu yüzden AMD işlemcinizi satın almadan satın almayı düşündüğünüz yerle kampanyaya katılıp katılmadığını kontrol edin.

Kampanyadan yararlanmak için çoğu satıcı kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığında onlardan yaptığınız satın alıma dair bir fatura görüntüsünün belirledikleri bir e-posta hesabına gönderilmesini istiyor.

Katılan satıcılarda gördüğümüz kadarıyla işlemci satın alımı yanında kampanyaya dahil işlemcili hazır sistemlerın satın alınması da kabul ediliyor.

Faturanızı e-postayla paylaştıktan sonra satıcı kendisine AMD tarafından iletilen bir kuponu kodunu size gönderiyor.

Bu kodu AMD’nin ödül sitesinde önceden açtığınız bir hesabınız yoksa yeni bir hesap açarak giriyor ve AMD Rewards hesabınız Uplay ile eşleştirerek oyuna sahip oluyorsunuz.

AMD Far Cry 6 Kampanyasında Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Kampanya Süresi: Zen 2 işlemcileri kapsayan kampanya için 20 Ekim 2020, Zen 3 işlemcileri kapsayan kampanya için 5 Ekim 2020’de başlayan kampanya ya stoklar bitene ya da 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli. Bu gibi kampanyalarda genellikle kısıtlı kupon dağıtıldığından muhtemelen kampanya bitiş tarihinden önce bitecektir; buna dikkat etmenizde fayda var.
  • Kullanma Süresi: Kupon Kodu en geç 30 Ocak 2021 tarihine kadar kullanılmalı!
  • Oyunun Çıkış Tarihi: 18 Şubat 2021

Kampanyaya Dahil AMD İşlemcileri

  • Zen 2 Kazanmak için Donatıldı Oyun Paketi Promosyonu​: Ryzen 9 3950X, Ryzen 9 3900XT ve Ryzen 7 3800XT
  • Zen 3 Oyun Promosyonu: Ryzen 9 5950X, Ryzen 9 5900X ve Ryzen 7 5800X

Her iki pakette üst seviye işlemciler yer alması dikkat çekiyor. Eğer bütçeniz varsa Zen 2’leri atlayıp 5 Kasım sonrasını bekleyerek Zen 3 işlemcileri tercih etmeniz mantıklı olacaktır.

Kampanyadaki Zen 2 işlemcilere bakıldığında yüksek maliyetlerine karşın performans getirileri görece kısıtlı kalan XT modelleri olması AMD’nin bu kampanyayı stoklarını rahatlatmak için düzenlediği izlenimini veriyor.

Kampanyaya ilgili olarak tüm resmi detaylara aşağıdaki linken ulaşabilirsiniz.

KAYNAK: https://www.amdrewards.com/terms